Moment ...

Agentka doporučuje

Cílené kampaně
pro zaměstnavatele
celá Česká republika

Obchodní zástupce
Zdeněk Stach - Praha 9

Pomocné práce na železnici

15.07.2018

Společnost Českomoravský cement, a.s., nástupnická společnost hledá nové zaměstnance na pozici Pomocné práce na železnici v lokalitě Mokrá-Horákov.

Zaměstnavatel Českomoravský cement, a.s., nástupnická společnost
Adresa pracoviště  359
664 04 Mokrá-Horákov
Zobrazit na mapě »
GEO: 49.218577, 16.754817
Úvazek jednosměnný provoz
Plat 140 Kč
Nabízený plat je pro profesi pomocné práce podprůměrný
Vzdělání Základní + praktická škola

Další informace
První kontakt: telefonicky (8-15) nebo e-mailem

Náplň práce: vykládka surovin a uhlí ze samovýsypných železničních vagonů, drobné práce na údržbě vagonů, údržba kolejiště v ochranném pásmu vlečky, úklid zeleně
Prac.doba : denní směny od 6,00-18,00 hod v převážné většině po-pá
Cca 80-90 hod/měsíčně, 9 měsíců v roce (obvykle od března do listopadu), 2-3x týdně
Požadujeme: dodržování bezpečnostních předpisů, ostražitost a spolehlivost

Místo výkonu práce: Mokrá 359, 664 04 Mokrá - Horákov

již byla obsazena."

ID nabídky:  432906240

Adresa nabídky: http://www.agentka.cz/cz/nabidka/432906240

Otevřít nabídku v samostatném okně