Agentka.cz Nová Paka  Technik/-čka výroby - specialista/-tka

Technik/-čka výroby - specialista/-tka

07.11.2018

Společnost SQS Vláknová optika a.s. hledá nové zaměstnance na pozici Technik/-čka výroby - specialista/-tka v lokalitě Nová Paka.

Zaměstnavatel SQS Vláknová optika a.s.
Adresa pracoviště Komenského 304
509 01 Nová Paka
GEO: 50.49342, 15.518645
Úvazek jednosměnný provoz
Plat 28 000 Kč
Nabízený plat je pro profesi technik podprůměrný
Vzdělání ÚSO (vyučení s maturitou)

Další informace

TECHNIK/-ČKA VÝROBY - SPECIALISTA/-TKA
Svůj životopis můžete vložit přes naše webové stránky www.sqs-fiber.cz/kariera nebo zaslat na personal@sqs-fiber.cz. Pro více informací volejte 493 765 381.

Požadavky:
• SŠ vzdělání technického směru
• znalost anglického jazyka (čtení technické dokumentace)
• výborný zrak (brýle nejsou překážkou), manuální zručnost, pečlivost, trpělivost
• schopnost práce v týmu i samostatně, smysl pro odpovědnost

Náplň práce:
• zajišťuje výrobu vzorků a malosériových výrobků
• provádí speciální výrobní operace
• spolupracuje při přesunu vývojových projektů do sériové výroby
• spolupracuje na vývoji výrobních procesů

Nabízíme:
• nástup dle dohody, jednosměnný provoz (6:00 – 14:30)
• pracovní smlouvu na dobu neurčitou
• práci s moderními technologiemi a v příjemném prostředí, menší a pohodový kolektiv
• důkladné zaškolení, trvalou podporu a pomoc

Zaměstnanecké výhody:
• systém benefitů a odměn (100 Kč stravenky, 1500 Kč měsíčně při 100% docházce, firemní kurzy AJ a NJ, zaměstnanecké telefonní tarify, odměny za doporučení nového zaměstnance, za zlepšovací návrhy a další)

již byla obsazena."

ID nabídky:  436655616