Moment ...

Agentka doporučuje

Cílené kampaně
pro zaměstnavatele
celá Česká republika

Obchodní zástupce
Zdeněk Stach - Praha 9

Stolaři, lakýrníci, dokončovací práce na stolárně

12.08.2018

Společnost K V D spol. s r.o. hledá nové zaměstnance na pozici Stolaři, lakýrníci, dokončovací práce na stolárně v lokalitě Hovězí.

Zaměstnavatel K V D spol. s r.o.
Adresa pracoviště  699
756 01 Hovězí
Zobrazit na mapě »
GEO: 49.3043771, 18.065502
Úvazek jednosměnný provoz
Plat 130 Kč
Nabízený plat je pro profesi lakýrníci podprůměrný
Vzdělání Základní + praktická škola

Další informace
STOLAŘI, LAKÝRNÍCI, DOKONČOVACÍ PRÁCE NA STOLÁRNĚ
Požadujeme: zručnost, ochotu učit se novým věcem, smysl pro detail. Nepožadujeme vyučení v oboru, vše zaškolíme.
Náplň práce: jedná se o výrobu hudebních nástrojů pro DE klienta. Práce v teple, pouze na jednu směnu.
Nabízíme: stravenky, oopp, prací prášky, vánoční bonus.
První kontakt: p. Ondřej Pončík, telefonicky na čísle: 737 122 484 nebo e-mail: o.poncik@seznam.cz

již byla obsazena."

ID nabídky:  436852992

Adresa nabídky: http://www.agentka.cz/cz/nabidka/436852992

Otevřít nabídku v samostatném okně

Další nabídky práce společnosti K V D spol. s r.o.