Shade

Agentka.cz Litoměřice  Dlaždiči

Dlaždiči

17.08.2018

Společnost Ing. Kamil Žilka hledá nové zaměstnance na pozici Dlaždiči v lokalitě Litoměřice.

Zaměstnavatel Ing. Kamil Žilka
Adresa pracoviště Velká Dominikánská 103
412 01 Litoměřice
GEO: 50.5345439, 14.1360004
Úvazek jednosměnný provoz
Plat 20 000 Kč
Nabízený plat je podprůměrný
Vzdělání Základní + praktická škola

Další informace

místo výkonu práce okres Litoměřice.
náplň práce: dlaždické, výkopové práce při stavbě silnic, cest a chodníků.
Požadujeme praxi v oboru.
Způsob prvního kontaktu: telefonicky či osobně každé úterý od 15.00-16.00 hod. na adrese Velká Dominikánská č.p. 103/25, Litoměřice-Město, 412 01 Litoměřice 1.

již byla obsazena."

ID nabídky:  437446400

Další nabídky práce společnosti Ing. Kamil Žilka

Další nabídky práce v lokalitě Litoměřice »