Shade

Agentka.cz Liberec  Mistr výroby - vedoucí výrobní linky

Mistr výroby - vedoucí výrobní linky

28.03.2019

Společnost UNITED BAKERIES a.s. hledá nové zaměstnance na pozici Mistr výroby - vedoucí výrobní linky v lokalitě Liberec.

Zaměstnavatel UNITED BAKERIES a.s.
Adresa pracoviště Rochlická 1107
463 11 Liberec
GEO: 50.744787, 15.078857
Úvazek nepřetržitý provoz
Plat 25 000 Kč
Nabízený plat je pro profesi vedoucí podprůměrný
Vzdělání Střední odborné (vyučen)

Náplň práce: organizace a kontrola výrobního procesu na dané výrobní lince (od přípravy směsí po balení pekařských výrobků). Odpovídá za výrobní linku po technologické, kvalitativní a ekonomické stránce.
Požadujeme:
- SŠ vzdělání/Výuční list v oboru výhodou
- znalost práce na PC
- pečlivost a zodpovědnost
- časovou flexibilita
- praxe v potravinářském průmyslu výhodou
- zkušenosti s vedením cca 10 pracovníků
Pracovní doba:
- nepřetržitý provoz
- práce o víkendech
Nabízíme:
- 5 týdnů dovolené
- roční bonus za docházku 10.000,-
- stabilizační bonus 2.000,- až 5.000,-
- závodní stravovaní nebo stravenky v hodnotě 120,-
- zvýhodněný prodej pečiva vlastní produkce
Pracovní poměr na dobu určitou - 1 rok.
Hlásit se e-mailem.

již byla obsazena."

ID nabídky:  437477632