Shade

Agentka.cz Nový Bydžov  Pracovník/-ice výroby a servisu

Pracovník/-ice výroby a servisu

20.12.2019

Společnost Distar CZ, a.s. hledá nové zaměstnance na pozici Pracovník/-ice výroby a servisu v lokalitě Nový Bydžov.

Zaměstnavatel Distar CZ, a.s.
Adresa pracoviště 1. máje 228
504 01 Nový Bydžov
GEO: 50.2300112, 15.4932145
Úvazek jednosměnný provoz
Plat 23 000 Kč
Nabízený plat je podprůměrný
Vzdělání Nižší střední odborné

Další informace

PRACOVNÍK/-ICE VÝROBY A SERVISU
- Místo výkonu práce: 1. Máje 228, 504 01 Nový Bydžov
- PP na dobu určitou, nástup možný ihned
- Náplň práce: obsluha strojů na výrobu diamantových nástrojů, servis a opravy strojů na výrobu diamantových nástrojů, zkušenosti s opravou strojů a drobné stavební mechanizace
- Požadujeme: samostatnost, iniciativu, manuální zručnost, zkušenost se svařováním výhodou
- Pozice je vhodná i pro absolventy/-ky
- V případě zájmu nás kontaktujte telefonicky, e-mailem nebo nás navštivte osobně na adrese firmy: 1. máje č.p. 228, Chudonice, 504 01 Nový Bydžov, kontaktní osoba: Zátroková Aneta, tel.: 724 761 876, e-mail: sekretariat@distar.cz

již byla obsazena."

ID nabídky:  438580736