Shade

Agentka.cz Otrokovice  Pomocný dělník pneuservisu

Pomocný dělník pneuservisu

25.08.2018

Společnost ContiTrade Services s.r.o. hledá nové zaměstnance na pozici Pomocný dělník pneuservisu v lokalitě Otrokovice.

Zaměstnavatel ContiTrade Services s.r.o.
Adresa pracoviště Objízdná 1628
765 02 Otrokovice
GEO: 49.203419, 17.518241
Úvazek jednosměnný provoz
Plat 100 až 120 Kč
Nabízený plat je pro profesi dělník podprůměrný
Vzdělání Nižší střední

Náplň práce: pomocné práce v pneuservisu - demontáž, skladování, čištění kol.

Požadujeme:
- fyzickou zdatnost,
- časovou flexibilitu - celodenní práce od pondělí do pátku, sobota dopoledne
- vyučení v oboru automechanik výhodou,
- praxe v pneuservisu výhodou.

Nabízíme:
Odměnu v rozmezí 100 – 120 Kč/hod. (podle praxe a rozsahu vykonávaných prací).

V případě zájmu zašlete životopis na mail.

již byla obsazena."

ID nabídky:  438816000