Moment ...

Agentka doporučuje

Cílené kampaně
pro zaměstnavatele
celá Česká republika

Obchodní zástupce
Zdeněk Stach - Praha 9

Geodet pro měřičské práce v terénu, pracoviště Olomouc

30.08.2018

Společnost GB-geodezie, spol. s r.o. hledá nové zaměstnance na pozici Geodet pro měřičské práce v terénu, pracoviště Olomouc v lokalitě Olomouc.

Zaměstnavatel GB-geodezie, spol. s r.o.
Adresa pracoviště Tovární 1059
779 00 Olomouc
Zobrazit na mapě »
GEO: 49.5849723, 17.2744622
Úvazek pružná pracovní doba
Plat 18 000 až 25 000 Kč
Nabízený plat je pro profesi geodet podprůměrný
Vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Požadujeme Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Pracoviště: Tovární č.p. 1059/41, Olomouc. Vhodné i pro absolventy.
Náplň práce:
- příprava podkladů pro zaměření
- komunikace se zástupcem objednatele a se zpracovateli zakázek
- měření a vyhotovení dokumentace pro správce inženýrských sítí
- geometrické plány a další práce pro katastr nemovitostí
- možnost týdenních služebních cest v ČR, příp. v zahraničí
- obsluha všech druhů geodetických přístrojů (elektr. tachymetr, GNSS, ruční dálkoměry, nivelační přístroje, ruční GPS)
- zpracování dat v prostředí Microstation po úroveň konečného odevzdání (technické zprávy, vytyčovací protokoly, měřické náčrty)
- řízení motorových vozidel (sk. B)
Zaměstnanecké výhody: stravenky, týden dovolené navíc, služební mobil.
Kontakt je možný POUZE telefonicky PO - PÁ od 7:00 - 15:30 hod. nebo mailem.

již byla obsazena."

ID nabídky:  439443456

Adresa nabídky: http://www.agentka.cz/cz/nabidka/439443456

Otevřít nabídku v samostatném okně