Shade

Agentka.cz Modřice  Provozní zámečník

Provozní zámečník

12.09.2018

Společnost Vodňanská drůbež, s.r.o. hledá nové zaměstnance na pozici Provozní zámečník v lokalitě Modřice.

Zaměstnavatel Vodňanská drůbež, s.r.o.
Adresa pracoviště Chrlická 522
664 42 Modřice
GEO: 49.131635, 16.626465
Úvazek dvousměnný provoz
Plat 23 000 až 28 600 Kč
Nabízený plat je pro profesi zámečník podprůměrný
Vzdělání Střední odborné (vyučen)

První kontakt e-mailem nebo telefonicky (Vždy pondělí-středa od 6:00-14:00 hod.)

Požadujeme: vyučení v oboru nebo SŠ strojního zaměření, praxe minimálně 3 roky, výhodou základní znalost práce na PC, svářečský průkaz a průkaz řidiče VZV, případná kvalifikace v oboru elektro .
Náplň práce: preventivní a periodická údržba strojního zařízení pro zpracování drůbežího masa, odstraňování závad na strojním zařízení, provádění seřízení strojů.
Pracovní doba je dle konkrétního úseku buď po-pá v 8-mi hodinových směnách nebo po-pá v 12-ti hodinových směnách ( denní a noční)
Očekáváme: zodpovědnost, pracovitost, zručnost, samostatnost, částečnou časovou flexibilitu, ochotu učit se novým věcem.
V případě cizinců dobrá nebo částečná znalost českého jazyka.

Závodní stravování, dovolená nad rámec stanovený zákoníkem práce, příspěvek na dopravu, příspěvek na penzijní připojištění, požitky na základě zaměstnaneckého fondu, zvýhodněné volnočasové aktivity a další benefity v souladu s vnitřními předpisy zaměstnavatele.

Souhlas zaměstnavatele se zaměstnaneckou kartou.

Místo výkonu práce: Provozovna Modřice, Chrlická 522, 664 42

již byla obsazena."

ID nabídky:  441393408