Shade

Agentka.cz Jilemnice  Dispečer

Dispečer

24.10.2018

Společnost Silnice LK a. s. hledá nové zaměstnance na pozici Dispečer v lokalitě Jilemnice.

Zaměstnavatel Silnice LK a. s.
Adresa pracoviště Krkonošská 785
514 01 Jilemnice
GEO: 50.6290938, 15.5180418
Úvazek dvousměnný provoz
Plat 145 Kč
Nabízený plat je pro profesi dispečer podprůměrný
Vzdělání Střední odborné (vyučen)
Požadujeme Práce s PC
Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Další informace

Náplň práce:
Řídí činnost cestmistrovství ve své pracovní době
Vyřizuje dotazy třetích osob volajících na dispečerskou linku v rámci zimní údržby
Odpovídá za sjízdnost silnic v zimním období na oblasti Liberec
Vede předepsanou dokumentaci k průběhu dispečerské služby zimní údržby a skladového hospodářství střediska
Sleduje vývoj a předpovědi počasí
Zaznamenává údaje do elektronického deníku zimní údržby
Řídí nasazení posádek a mechanizmů v závislosti na vývoji počasí a stavu komunikací
Zajišťuje dispečerko-zpravodajskou službu formou hlášení v internetové aplikaci
Soustřeďuje informace o sjízdnosti na příslušném území a vyhodnocuje jejich význam pro výkon zimní údržby

Požadujeme:
SOU/SŠ
Praxe na pozici dispečera výhodou
Dobrou znalost oblasti Turnov a okolí
Výborné komunikační dovednosti podmínkou
Odolnost vůči stresu
Časová flexibilita
Samostatnost, spolehlivost, zodpovědnost, předvídavost
Výborné organizační schopnosti
ŘP sk. B
Uživatelská znalost MS Office, internet

Nabízíme:
Pracovní poměr od 1. 11. 2018 do 31. 3. 2019
2x 12 h směna o víkendu (10:00 - 22:00; 22:00 - 10:00)
Vhodné jako přivýdělek
Vhodné pro studenty
Hodinová mzda 145,- Kč/hodina
Místo výkonu práce: Krkonošská 785, Hrabačov 514 01

kontakt: e-mailem, telefonicky

již byla obsazena."

ID nabídky:  441688832