Shade

Agentka.cz Zlín  Pracovníci skladu

Pracovníci skladu

22.09.2018

Společnost Zlín Precision s.r.o. hledá nové zaměstnance na pozici Pracovníci skladu v lokalitě Zlín.

Zaměstnavatel Zlín Precision s.r.o.
Adresa pracoviště U Tescomy 247
760 01 Zlín
GEO: 49.2247953, 17.73367
Úvazek třísměnný provoz
Plat 20 000 Kč
Nabízený plat je podprůměrný
Vzdělání Střední odborné (vyučen)

Požadavky: základy práce na PC, průkaz na VZV, řidičský průkaz skupiny B, praxe ve skladě, samostatnost, flexibilita, spolehlivost
Náplň práce: skladování a nakládání aut, zabezpečení materiálu pro výrobu, zabezpečování logistických toků ve výrobní firmě a pohyb zboží v rámci firmy
Výhody: stravenky v hodnotě 80 Kč za směnu, volnočasové poukázky, penzijní připojištění, firemní akce, školení, mimořádné prémie

již byla obsazena."

ID nabídky:  443088384

Další nabídky práce společnosti Zlín Precision s.r.o.

Další nabídky práce v lokalitě Zlín »