Agentka.cz Liberec  Pracovník/ce v sociálních službách / aktivizační pracovník do denního stacionáře

Pracovník/ce v sociálních službách / aktivizační pracovník do denního stacionáře

17.10.2018

Společnost Buona Strada s.r.o. hledá nové zaměstnance na pozici Pracovník/ce v sociálních službách / aktivizační pracovník do denního stacionáře v lokalitě Liberec.

Zaměstnavatel Buona Strada s.r.o.
Adresa pracoviště Venušina 544
460 01 Liberec
GEO: 50.7737986, 15.047961
Úvazek jednosměnný provoz
Plat 15 000 až 17 000 Kč
Nabízený plat je podprůměrný
Vzdělání Základní + praktická škola

Další informace

Pouze pro osoby zdravotně postižené.
Náplň práce: role klíčového pracovníka, přímá obslužná péče, aktivizace klientů
Práce na zkrácený úvazek (0,2 - 0,5) - od 8 do 20 hod./týden
Finanční ohodnocení: od 15 000,- Kč do 17 000,- Kč dle vzdělání, praxe a přesného pracovního zařazení. Mzda je uvedena na celý úvazek.
Požadujeme: empatický přístup ke klientům, zájem vzdělávat se, čistý trestní rejstřík, kurz pracovníka v sociálních službách (lze individuálně dodělat).
Předpokládaná provozní doba stacionáře: PO-PÁ 7,30 hod. - 17,30 hod.
Bližší informace: Bc. Hana Hasoňová (tel. 608 306 154 - po, út, pá - možné volat a sjednat si osobní schůzku). Prosím nechoďte do sídla firmy bez předchozí domluvy.
E-mail: hasonova.hana@seznam.cz

již byla obsazena."

ID nabídky:  446493696