Shade

Agentka.cz Liberec  Sociální pracovník

Sociální pracovník

17.10.2018

Společnost Buona Strada s.r.o. hledá nové zaměstnance na pozici Sociální pracovník v lokalitě Liberec.

Zaměstnavatel Buona Strada s.r.o.
Adresa pracoviště Venušina 544
460 01 Liberec
GEO: 50.7737986, 15.047961
Úvazek jednosměnný provoz
Plat 18 000 až 20 000 Kč
Nabízený plat je pro profesi sociální pracovník podprůměrný
Vzdělání Vyšší odborné

Další informace

Pouze pro osoby zdravotně postižené.
Náplň práce: sociální pracovník vede soc. agendu, poskytuje základní sociální poradenství, podílí se na tvorbě a hodnocení individuálních plánů a zodpovídá za SQSS a metodické postupy apod.
Nástup od ledna 2019 a to na zkrácený úvazek (0,3 - 0,5) - od 12 do 20 hod./týden.
Finanční ohodnocení: od 18 000,- Kč do 20 000,- Kč dle vzdělání a praxe. Mzda je uvedena na celý úvazek.
Požadujeme: empatický přístup ke klientům, zájem vzdělávat se, čistý trestní rejstřík a vzdělání dle zákona 108/2006 Sb. o sociálních službách § 110 (tj. dokončená VŠ nebo VOŠ v oborech: sociální práce, sociální politika, sociální pedagogika, sociální péče, speciální pedagogika.
Předpokládaná provozní doba stacionáře: PO-PÁ 7,30 hod. - 17,30 hod.
Bližší informace: Bc. Hana Hasoňová (tel. 608 306 154 - po, út, pá - možné volat a sjednat si osobní schůzku). Prosím nechoďte do sídla firmy bez předchozí domluvy.
E-mail: hasonova.hana@seznam.cz

již byla obsazena."

ID nabídky:  446529536