Moment ...

Agentka doporučuje

Cílené kampaně
pro zaměstnavatele
celá Česká republika

Obchodní zástupce
Zdeněk Stach - Praha 9

Švadlena - pomocné práce

08.02.2019

Společnost Antonín Hrad, TISK, REKLAMA hledá nové zaměstnance na pozici Švadlena - pomocné práce v lokalitě Ústí nad Labem.

Zaměstnavatel Antonín Hrad, TISK, REKLAMA
Adresa pracoviště Bratří Mrštíků 92
400 03 Ústí nad Labem
Zobrazit na mapě »
GEO: 50.6532104, 14.0536789
Úvazek jednosměnný provoz
Plat 14 740 Kč
Nabízený plat je pro profesi pomocné práce podprůměrný
Vzdělání Základní + praktická škola

Další informace
Místo výkonu práce: Bratří Mrštíků č.p. 92/2
Střekov, Ústí nad Labem.
Práce pro OZP.
Náplň práce: jedná se o práci na šicí dílně, šití oděvů na průmyslových šiciích strojích, pomocné a přípravné práce pro šití.
Požadujeme: nižší střední odborné vzdělání.
Nabízíme mzdu 14740 ,-Kč.
Kontakt: telefonicky si sjednat osobní jednání.

již byla obsazena."

ID nabídky:  446935808

Adresa nabídky: http://www.agentka.cz/cz/nabidka/446935808

Otevřít nabídku v samostatném okně

Další nabídky práce společnosti Antonín Hrad, TISK, REKLAMA