Moment ...

Agentka doporučuje

Cílené kampaně
pro zaměstnavatele
celá Česká republika

Obchodní zástupce
Zdeněk Stach - Praha 9

Skladník - práce na VZV a retraku

26.10.2018

Společnost Müller-Technik CZ s.r.o. hledá nové zaměstnance na pozici Skladník - práce na VZV a retraku v lokalitě Lány.

Zaměstnavatel Müller-Technik CZ s.r.o.
Adresa pracoviště Zámecká 122
270 61 Lány
Zobrazit na mapě »
GEO: 50.1360685, 13.9662719
Úvazek dvousměnný provoz
Plat 22 000 až 25 000 Kč
Nabízený plat je pro profesi skladník průměrný
Vzdělání Nižší střední odborné

Další informace
Požadujeme:
manuální a fyzickou zdatnost, přesnost, pečlivost, svědomitost, základní znalost NJ nebo AJ výhodou, aktivní řidič sk. B, výuční list.
Práce na podobné pozici výhodou.
Pracovní náplň:
práce na VZV a retraku, kódování zboží do PC, kontrola dodacích listů, příprava zboží k expedici, nástup možný ihned.
Práce je na dobu určitou do 31.8.2019 - při oboustranné spokojenosti je možno smlouvu prodloužit na dobu neurčitou.
Nabízíme:
5 týdnů dovolené, čtvrtletní prémie

Telefonní kontakt: Po - Pá 10:00 - 14:00 hod.

již byla obsazena."

ID nabídky:  448004096

Adresa nabídky: http://www.agentka.cz/cz/nabidka/448004096

Otevřít nabídku v samostatném okně