Agentka.cz Plzeň  Montér komponentů do letadel 165,-/hod. čistého

Montér komponentů do letadel 165,-/hod. čistého

14.02.2019

Pracovní agentura Markmont, s.r.o. hledá pro svého klienta kandidáty na pozici Montér komponentů do letadel 165,-/hod. čistého v lokalitě Plzeň.

Agentura Markmont, s.r.o.
Další nabídky této agentury »
Adresa Poděbradova 2842
301 00 Plzeň
GEO: 49.746718, 13.3667782
Úvazek dvousměnný provoz
Plat 28 000 až 31 000 Kč
Nabízený plat je pro profesi montér podprůměrný
Vzdělání Střední odborné (vyučen)

Přijmeme zaměstnance na pozici Montéra/Strojního zámečník či Elektromontéra.
Náplň práce:
Ruční montáž komponentů pro kuchyňské moduly a odpočinkové místnosti pro posádku letadla.

Požadujeme:
- Praxe ve strojním oboru – montér, mechanik, nástrojář, truhlář, sádrokartonář, elektromechanik, elektromontér, elektrikář apod.
- Základní orientace ve výkresové dokumentaci
- Manuální zručnost
- Spolehlivost

Nabízíme:
- Dlouhodobou spolupráci
- Smlouvu na HPP
- Moderní pracovní prostředí
- Firemní společenské akce
- Stravování zajištěno
- Možnost ubytování v centru Plzně
- Možnost záloh

Plat:
- 165,-/hod. čistého
Nástup dle dohody.

V případě zájmu volejte či pište na tel: 777 573 051 nebo zasílejte své životopisy na email : prace@markmont.eu a nebo nás kontaktujte osobně na adrese: Markmont s.r.o. – Poděbradova 2842/1, Plzeň – Avalon Business centrum ( naproti recepci) .

již byla obsazena."

ID nabídky:  448601600