Shade

Agentka.cz Karviná  Řídící pracovník v oblasti logistiky

Řídící pracovník v oblasti logistiky

20.12.2018

Společnost SEJONG Czech s.r.o. hledá nové zaměstnance na pozici Řídící pracovník v oblasti logistiky v lokalitě Karviná.

Zaměstnavatel SEJONG Czech s.r.o.
Adresa pracoviště Na Novém poli 385
733 01 Karviná
GEO: 49.8651809, 18.510723
Úvazek pružná pracovní doba
Plat 80 000 Kč
Nabízený plat je nadprůměrný
Vzdělání Vysokoškolské
Požadujeme Angličtina - Aktivní
Němčina - Aktivní

Další informace

Náplň práce:
- řízení a motivace divize logistiky, tj. oddělení plánování výroby, oddělení operativního nákupu materiálu, oddělení skladu a expedice včetně úseku interní logistiky (80 lidí)
- člen užšího vedení společnosti
- řízení nových projektů za oblast logistiky
- odpovědnost za zlepšování logistických procesů včetně režimu JIT, JIS
- úzká spolupráce s korejskou mateřskou společností, korejskými dodavateli a zákazníky prostřednictvím korejského koordinátora, který je interním členem divize logistiky
Požadavky:
- pracovní zkušenosti v oblasti logistiky na manažerské pozici minimálně 3 roky
- zkušenost s řízením materiálového a expedičního skladu
- zkušenost s vedením týmu
- VŠ/SŠ vzdělání
- vůdčí osobnost, samostatnost, odolnost vůči stresu
Výhodou:
- pracovní zkušenost v oblasti automotive
- práce v programu SAP
Nabízí:
- práci, která pro Vás bude výzvou
- firmu, které se daří a kde je tým lidí, který chce svou práci dělat stále lépe

již byla obsazena."

ID nabídky:  448955904