Shade

Agentka.cz  IT SYSTÉMOVÝ ANALYTIK

IT SYSTÉMOVÝ ANALYTIK

07.11.2018

Pracovní agentura Grafton Recruitment s.r.o. hledá pro svého klienta kandidáty na pozici IT SYSTÉMOVÝ ANALYTIK v lokalitě .

Agentura Grafton Recruitment s.r.o.
Další nabídky této agentury »
Adresa
GEO: 49.7305327, 18.2332637
Úvazek plný
Plat 35 000 až 45 000 Kč
Nabízený plat je pro profesi analytik podprůměrný
Vzdělání Vysokoškolské
Požadujeme Angličtina - B1 - středně pokročilý
Angličtina - B2 - pokročilý

Staňte se i Vy součástí úspěšného týmu našeho klienta, mezinárodní společnosti na pozici IT SYSTÉMOVÝ ANALYTIK:

Náplň práce:
* administrace IT systému společnosti v oblasti HR
* úzká spolupráce s oddělením HR
* řešení bezpečnosti v oblasti IT
* instalace a konfigurace SW
* testování funkčnosti
* školení a podpora uživatelů

* máte nárok na 5 týdnů dovolené
* 2 sick days
* volná pracovní doba
* budete mít kratší pracovní týden a flexibilní pracovní dobu
* pokud onemocníte, společnost ti doplatí nemocenskou
* společnosti přispívá na dojíždění i na relokaci
* příspěvky na bydlení
* dostanete příspěvek na životní a důchodové připojištění
* budeš součástí jedinečných projektů
* možnost vybrat si den volna za svátek, který padne na víkend

již byla obsazena."

ID nabídky:  449459968