Shade

Agentka.cz Staré Hradiště  ŘIDIČ /skladník - Pardubice

ŘIDIČ /skladník - Pardubice

08.11.2018

Společnost APM Automotive s.r.o. hledá nové zaměstnance na pozici ŘIDIČ /skladník - Pardubice v lokalitě Staré Hradiště.

Zaměstnavatel APM Automotive s.r.o.
Adresa pracoviště Ohrazenická 123
533 52 Staré Hradiště
GEO: 50.0493103, 15.7624675
Úvazek jednosměnný provoz
Plat 19 000 až 25 000 Kč
Nabízený plat je pro profesi skladník podprůměrný
Vzdělání Střední odborné (vyučen)

Další informace

Náplň práce:
•Řízení malého dodávkového vozidla, provádění běžné údržby
•Přebírání, nakládání, vykládání zásilek
•Vyzvedávání reklamovaného zboží
•Zajišťování průvodních formulářů
•Naskladňování, vyskladňování zboží

Požadavky:
•ŘP skupiny B, praxe v řízení motorového vozidla
•Pracovní týden Út – So
•Jednosměnný provoz - začátek směn v brzkých ranních (nočních) hodinách
•Technické znalosti v oblasti autodílů výhodou

Nabízíme:
•Zaměstnání v HPP ve stabilní společnosti s vedoucím postavením na trhu
•Odpovídající mzdu s možností navýšení po zapracování
•Příspěvek na stravování, dovolená navíc a další zaměstnanecké benefity
•Práce v příjemném kolektivu, zaškolení na pozici

Nástup:
•11/2018, nebo dle dohody

Kontaktní osoby:
•Vedoucí pobočky Pardubice: Lubor Vachalík, mobil: 734 391 279
e-mail: lubor.vachalik@apm.cz
•Personalistka: Andrea Blahníková, tel.: 379 302 929 (379 302 915)

V případě Vašeho zájmu zašlete strukturovaný životopis na e – mail: job@apm.cz,
předmět zprávy: Řidič/skladník – Pardubice

již byla obsazena."

ID nabídky:  449822464