Shade

Agentka.cz Košťany  Operátor dřevovýroby

Operátor dřevovýroby

09.11.2018

Společnost EFLER s.r.o. hledá nové zaměstnance na pozici Operátor dřevovýroby v lokalitě Košťany.

Zaměstnavatel EFLER s.r.o.
Adresa pracoviště Sklářská 191
417 23 Košťany
GEO: 50.653481, 13.755919
Úvazek dvousměnný provoz
Plat 19 000 až 21 000 Kč
Nabízený plat je pro profesi operátor podprůměrný
Vzdělání Základní + praktická škola

Náplň práce: vrtání, krácení, srážení, sbíjení, rozřezávání, hoblování, broušení dřevěných komponentů.
Montážní práce, třídění a příprava materiálu, balení výrobků
Požadavky: dobrý zdravotní stav (práce ve stoje, dobrý zrak, dobrá fyzická kondice)
V případě zájmu zaslat životopis na e-mal: dickova@efler.cz

již byla obsazena."

ID nabídky:  449966080

Další nabídky práce společnosti EFLER s.r.o.