Shade

Agentka.cz Kolín  Pomocní dělníci v potravinářské výrobě

Pomocní dělníci v potravinářské výrobě

01.12.2018

Společnost TALISMAN T.B.,s.r.o. hledá nové zaměstnance na pozici Pomocní dělníci v potravinářské výrobě v lokalitě Kolín.

Zaměstnavatel TALISMAN T.B.,s.r.o.
Adresa pracoviště Rorejcova 906
280 02 Kolín
GEO: 50.025141, 15.213481
Úvazek pružná pracovní doba
Plat 13 350 Kč
Nabízený plat je pro profesi pomocní dělníci podprůměrný
Vzdělání Bez vzdělání

Další informace

90 DENNÍ ZAMĚSTNÁNÍ.

První kontakt:
Burban Tamila, tel.: 775 888 749, Út 9 - 12 hod,
osobně: Holenská 400/7, Praha 9, út 9 - 12 hod.

Náplň práce:
Rychlé občerstvení - plnění baget a sendvičů.

Požadavky:
Časová přizpůsobivost, odpovídající zdravotní stav, odpovědnost.

Pracovní doba:
Otevírací doba 9 - 21 hod, nerovnoměrně rozvržená pracovní doba.

již byla obsazena."

ID nabídky:  450935552

Další nabídky práce společnosti TALISMAN T.B.,s.r.o.