Shade

Agentka.cz Blansko  Manažer/ka týmu

Manažer/ka týmu

07.06.2019

Společnost Jan Křetínský hledá nové zaměstnance na pozici Manažer/ka týmu v lokalitě Blansko.

Zaměstnavatel Jan Křetínský
Adresa pracoviště Kollárova 659
678 01 Blansko
GEO: 49.3561074, 16.646458
Úvazek jednosměnný provoz
Plat 50 000 až 80 000 Kč
Nabízený plat je pro profesi manažer podprůměrný
Vzdělání ÚSV

Další informace

POŽADUJEME
"minimálně středoškolské vzdělání s maturitou
"zkušenosti s vedením obchodního týmu
"prokazatelné obchodní úspěchy a profesionální přístup
"rozhodnost, samostatnost a loajalitu
"chuť, zkušenost a cíl řídit kvalitní a úspěšný obchodní tým
NÁPLŇ PRÁCE
" řízení obchodního týmu konzultantů
" nastavení a sledování personálních procesů v týmu
" realizace obchodních případů v dané oblasti působnosti týmu
" jednání s VIP klienty a firemními zákazníky
" aktivní budování image firmy
První kontakt telefonicky v čase 10-17h na čísle: 725 488 582 nebo na mail: tereza.lanova@bcas.cz

již byla obsazena."

ID nabídky:  450972928