Agentka.cz Pardubice  Automechanik/čka - autoelektrikář/ka značkového servisu SUBARU a SUZUKI

Automechanik/čka - autoelektrikář/ka značkového servisu SUBARU a SUZUKI

18.11.2018

Společnost CHALUPA MOTORS s.r.o. hledá nové zaměstnance na pozici Automechanik/čka - autoelektrikář/ka značkového servisu SUBARU a SUZUKI v lokalitě Pardubice.

Zaměstnavatel CHALUPA MOTORS s.r.o.
Adresa pracoviště Kosmonautů 515
530 09 Pardubice
GEO: 50.0527545, 15.761877
Úvazek jednosměnný provoz
Plat 30 000 až 40 000 Kč
Nabízený plat je pro profesi autoelektrikář podprůměrný
Vzdělání Střední odborné (vyučen)
Požadujeme Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Další informace

Místo výkonu práce Pardubice.
Nástup možný IHNED.
NÁPLŇ PRÁCE:
- záruční i pozáruční servis vozidel značek SUBARU a SUZUKI
- pravidelné prohlídky s výměnami náplní a filtrů
- opravy po dopravních nehodách
- diagnostika, opravy a výměny mechanických i elektrických částí a součástí vozů
- pneuservis, geometrie, servis klimatizací, přípravy na STK
- montáže doplňků a příslušenství

POŽADUJEME:
- vzdělání a praxe v oboru
- pracovitost, spolehlivost, samostatnost, pečlivost
- zájem o automobilovou branži a nové technologie
- bezúhonnost
- řidičský průkaz sk. B

NABÍZÍME:
- zajímavou práci ve značkovém autoservisu SUBARU a SUZUKI s dlouholetou tradicí v Pardubicích
- přístup k nejnovějším technologiím a technickému vybavení v oboru
- práci s moderní automobilovou technikou
- možnost osobního růstu a vzdělávání v mladém, perspektivním kolektivu
- transparentní odměňování v přímé návaznosti na pracovní výkony a nasazení
- jistotu dlouhodobé práce na plný úvazek
- prémie za přesčasy, zaměstnanecké benefity, příspěvky na stravu

Zaměstnanecké výhody: Prémie za přesčasy, příspěvky na stravu, zvýhodnění při nákupu a opravách vozů, ND a příslušenství

Svůj strukturovaný životopis zašlete na e-mail michal.chalupa@chalupa-motors.cz

www.chalupa-motors.cz

již byla obsazena."

ID nabídky:  451229696