Shade

Agentka.cz Blansko  Obchodní manažer/ teamleader

Obchodní manažer/ teamleader

23.11.2018

Společnost Václav Kolář hledá nové zaměstnance na pozici Obchodní manažer/ teamleader v lokalitě Blansko.

Zaměstnavatel Václav Kolář
Adresa pracoviště Blansko
GEO: 49.3632154, 16.6447933
Úvazek pružná pracovní doba
Plat 40 000 až 50 000 Kč
Nabízený plat je pro profesi manažer podprůměrný
Vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Náplň práce: - Jsme stabilní firma na trhu s financemi a hledáme obchodního manažera, který bude aktivně řešit portfolio klientů společnosti a pečovat o ně. Dále se bude aktivně věnovat přidělenému týmu spolupracovníků.
Požadujeme: - dobré komunikační a obchodní dovednosti, min. SŠ vzdělání s maturitní zkouškou, bezúhonnost, ŘP skupiny B
Nabízíme: prestižní práci ve společnosti se silným kapitálem, klientelu zajištěnou společností, nadprůměrné ohodnocení + odměny ze svěřeného týmu, zázemí centrální kanceláře nebo možnost home office, propracovaný školící systém, velký potenciál kariérního růstu díky rychlému rozvoji společnosti, pomoc analytického oddělení
Místo výkonu práce: BLANSKO
Vhodné pro absolventy
V případě zájmu zašlete prosím strukturováný životopis na email pracekolar@email.cz

již byla obsazena."

ID nabídky:  451612160