Shade

Agentka.cz Kolín  Ekonom/ka, analytik/analytička

Ekonom/ka, analytik/analytička

24.11.2018

Společnost Martin Hájek hledá nové zaměstnance na pozici Ekonom/ka, analytik/analytička v lokalitě Kolín.

Zaměstnavatel Martin Hájek
Adresa pracoviště Kolín
GEO: 50.0278244, 15.199955
Úvazek jednosměnný provoz
Plat 20 000 až 25 000 Kč
Nabízený plat je pro profesi analytik podprůměrný
Vzdělání ÚSV
Požadujeme Práce s PC
Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Další informace

PRÁCE Z DOMOVA.

První kontakt:
Stára Marek Bc., tel.: 606 463 938,
osobně: Jana Palacha 1552, 530 02 Pardubice.

Náplň práce:
Sběr dat, jejich analýza a vyhodnocování finančních složek klientů.

Požadavky:
Práce s PC, komunikační dovednosti, řidičský průkaz výhodou.

Zaměstnanecké výhody:
Flexibilní pracovní doba, slevy u vybraných partnerů.

již byla obsazena."

ID nabídky:  452103168

Další nabídky práce společnosti Martin Hájek