Agentka.cz Hradec Králové  Odborný/-á knihovník/-ice, akvizitér/-ka

Odborný/-á knihovník/-ice, akvizitér/-ka

01.12.2018

Společnost Univerzita Hradec Králové hledá nové zaměstnance na pozici Odborný/-á knihovník/-ice, akvizitér/-ka v lokalitě Hradec Králové.

Zaměstnavatel Univerzita Hradec Králové
Adresa pracoviště Hradecká 1227
500 03 Hradec Králové
GEO: 50.2036645, 15.8300675
Úvazek jednosměnný provoz
Plat 18 000 až 22 000 Kč
Nabízený plat je podprůměrný
Vzdělání ÚSV

Další informace

ODBORNÝ/-Á KNIHOVNÍK/-ICE, AKVIZITÉR/-KA
- PP na dobu určitou 1 rok s předpokladem prodloužení na dobu neurčitou dle plnění požadavků vedení UHK a UK, nástup 1.4.2019
- Náplň práce:Samostatně zpracovává agendu příjmu dokumentů v knihovním systému včetně přidělování přírůstkových čísel, čárových kódů a lokace, spolupracuje s fakultami UHK během jednotlivých kroků akvizičního procesu ( poptávka ceny, vydavatele, termínu dodání), provádí kontrolu dodaných dokumentů v návaznosti na objednávku a fakturu včetně zakládání deziderát, provádí jmennou katalogizaci odborné literatury domácí a zahraniční provenience podle stanovených standardů a metodik v knihovním systému ARL, zabezpečuje tisk čárových kódů a vkládání bezpečnostních kódů, samostatně zabezpečuje agendu domácích i zahraničních periodik- objednávání, faktury, urgence, kompletování v systému Magion, zabezpečuje zápisy veškeré interní pošty v systému Athena, zajišťuje přidělené služby ve výpůjčním protokolu: registrace čtenářů, půjčování a vracení dokumentů, prodlužování výpůjček, agenda spojena s vybíráním poplatků
- Požadujeme: vzdělání středoškolské, VOŠ, vysokoškolské, obor vzdělání: knihovnictví, informační technologie, případně jiné příbuzné obory, znalosti oboru: akvizice dokumentů, práce s knihovním systémem
- Nabízíme: 6 týdnů dovolené, příspěvek na stravování nebo stravenky, výhodný telefonní tarif
- V případě zájmu nás kontaktujte e-mailem, kontaktní osoba: Holoubková Petra Ing., e-mail: petra.holoubkova@uhk.cz

již byla obsazena."

ID nabídky:  452889088