Shade

Agentka.cz Modrava  Řezník - bourač

Řezník - bourač

06.12.2018

Společnost PIVOVAR LYER s.r.o. hledá nové zaměstnance na pozici Řezník - bourač v lokalitě Modrava.

Zaměstnavatel PIVOVAR LYER s.r.o.
Adresa pracoviště  10
341 92 Modrava
GEO: 49.0240725, 13.4993175
Úvazek pružná pracovní doba
Plat 120 až 200 Kč
Nabízený plat je pro profesi řezník podprůměrný
Vzdělání Nižší střední odborné

Další informace

NÁPLŇ PRÁCE: bourání hovězích čtvrtí
NABÍZÍME zkrácený úvazek (až 3 dny v týdnu - 12ti hodinové směny, nebo směny dle dohody)
POŽADUJEME: zkušenost v oboru, rychlost, výkonnost, spolehlivost
Zájemcům nabízíme možnost ubytování v místě výkonu práce

již byla obsazena."

ID nabídky:  452935936

Další nabídky práce společnosti PIVOVAR LYER s.r.o.