Agentka.cz Valašské Meziříčí  Vedoucí - sociální pracovníci terénní odlehčovací služby

Vedoucí - sociální pracovníci terénní odlehčovací služby

04.01.2019

Společnost Diakonie ČCE - středisko ve Valašském Meziříčí hledá nové zaměstnance na pozici Vedoucí - sociální pracovníci terénní odlehčovací služby v lokalitě Valašské Meziříčí.

Zaměstnavatel Diakonie ČCE - středisko ve Valašském Meziříčí
Adresa pracoviště Žerotínova 319
757 01 Valašské Meziříčí
GEO: 49.47162, 17.9766512
Úvazek jednosměnný provoz
Plat 22 000 Kč
Nabízený plat je pro profesi sociální pracovníci podprůměrný
Vzdělání Vyšší odborné

Další informace

VEDOUCÍ - SOCIÁLNÍ PRACOVNÍCI TERÉNNÍ ODLEHČOVACÍ SLUŽBY
Požadujeme: VOŠ nebo VŠ vzdělání dle požadavků zákona č. 108/ 2006 Sb. o sociálních službách, práce na PC, ŘP sk. B, aktivní řidič, znalost legislativy a činností sociálního pracovníka, zejména individuálního plánování, zájem o práci s cílovou skupinou, empatický přístup ke klientům, optimistický přístup k životu, zodpovědný, aktivní a svědomitý přístup k řešení pracovních úkolů, dobré komunikační dovednosti, schopnost soustavně motivovat sebe i kolegy, schopnost sebereflexe a ochota se rozvíjet. Výhodou je zkušenost s cílovou skupinou (senioři, osoby se zdravotním postižením), zkušenost s řízením malého kolektivu ev. s řízením sociální služby, praxe v sociálních službách
Náplň práce: Práce spočívá v řízení nové terénní odlehčovací služby (dle § 44 Zákona o sociálních službách), v sociální práci s uživateli služby včetně poskytování základního soc. poradenství zájemcům o službu a v přímé obslužné péči.
Terénní odlehčovací služba je určena pro dospělé osoby od 18 let, které mají z důvodů věku, onemocnění nebo postižení sníženou soběstačnost a o které je běžně pečováno v domácím prostředí většinou rodinnými příslušníky. Služba tak poskytuje pečujícím osobám na omezené časové období prostor pro nezbytný odpočinek.
Nabízíme: práce na hlavní pracovní poměr, smlouva na dobu určitou s možností změny na dobu neurčitou, nástupní mzda 22 000 Kč, po zapracování navíc osobní příplatek, stravenky, týden dovolené navíc, teambuildingy, další vzdělávání
První kontakt: Ing. Bc. Karla Daňová, Diakonie ČCE - středisko ve Valašském Meziříčí, Žerotínova 319, 757 01 Valašské Meziříčí, motivační dopis a profesní životopis zasílejte do 18.1.2019 do 12 h. na: danova@diakonievm.cz

již byla obsazena."

ID nabídky:  453550848