Moment ...

Agentka doporučuje

Cílené kampaně
pro zaměstnavatele
celá Česká republika

Obchodní zástupce
Zdeněk Stach - Praha 9


Kvalifikovaný perátor/ka výroby

13.09.2019

Společnost KYB Manufacturing Czech s.r.o. hledá nové zaměstnance na pozici Kvalifikovaný perátor/ka výroby v lokalitě Pardubice.

Zaměstnavatel KYB Manufacturing Czech s.r.o.
Adresa pracoviště U Panasonicu 277
530 06 Pardubice
Zobrazit na mapě »
GEO: 50.024646, 15.681692
Úvazek nepřetržitý provoz
Plat 21 136 Kč
Nabízený plat je průměrný
Vzdělání Základní + praktická škola

Další informace
Jsme výrobním závodem japonské společnosti KYB, která se řadí mezi největší výrobce tlumičů do automobilů na světě. Sídlíme v průmyslové zóně v Pardubicích, Starých Čívicích.
Pro pozici kvalifikovaného operátora výroby potřebujeme člověka, který je zodpovědný a pečlivý, a je ochoten pracovat v různém směnném provozu. Zkušenost z výroby, dokonce v automotive, je výhodou. Dobrý zdravotní stav je nutností.
Platové podmínky: kromě základního platu dostanete příplatek za práci v noci, o víkendech a svátcích. O víkendech platíme víc, než ukládá zákoník práce (soboty příplatek 25 %, neděle 50 %). Bonus za extra směnu je 500 Kč. Každý od nás dostane příspěvek na dojíždění do práce, od 600,- Kč do 3 225,- Kč dle bydliště.
Zaměstnanecké výhody: Společnost dává příspěvek je 55% na oběd. Zajištěny jsou i snídaně, svačiny nebo večeře. Ve firemní kantýně si můžete zakoupit další občerstvení.
Parkování je zajištěno u areálu firmy, autobusy z města Pardubic a Přelouč jezdí až před výrobní závod dle směnnosti.
Za doporučení dalšího zaměstnance si můžete přivydělat až 20.000,- Kč!
V naší společnosti si ceníme lidí, kteří jsou loajální k zaměstnavateli. Po roce mají zaměstnanci nárok na 5 týdnů dovolené, dostanou zlevněný paušál pro mobilní volání, a mohou využít příspěvku na penzijní připojištění. Věrnostní bonusy, bonus při životním jubileu, nebo nenárokový pololetní bonus mohou zpestřit výplatu.
U nás můžete profesně růst; pracujte na sobě a můžete si přivydělat další peníze k výplatě, pokud si uděláte certifikaci v rámci vaší kvalifikace.

První kontakt telefonicky, emailem nebo osobně (8.00 - 16.00 - objednejte se k nám na pohovor).

"Tato nabídka
již byla obsazena."


ID nabídky:  454080000

Adresa nabídky: http://www.agentka.cz/cz/nabidka/454080000

Otevřít nabídku v samostatném okně

Další nabídky práce společnosti KYB Manufacturing Czech s.r.o.

Zdroj:  Úřad práce