Shade

Agentka.cz Ostrava  Operátor/ka lakovny

Operátor/ka lakovny

29.06.2019

Společnost EUROINDUSTRY service s.r.o. hledá nové zaměstnance na pozici Operátor/ka lakovny v lokalitě Ostrava.

Zaměstnavatel EUROINDUSTRY service s.r.o.
Adresa pracoviště Výstavní 2937
703 00 Ostrava
GEO: 49.820484, 18.269894
Úvazek třísměnný provoz
Plat 86 až 91 Kč
Nabízený plat je pro profesi operátor podprůměrný
Vzdělání Základní + praktická škola

Další informace

Místo výkonu práce: Výstavní 2937/132a, Ostrava Vítkovice
Kontakt: emailem kocurovas@vanek-ostrava.cz

Společnost zabývající se zakázkovým zpracováním plechů, kovových profilů a trubek přijme operátory/ky lakovny.

Požadavky:
ZŠ, SOU,
schopnost manuální práce,
chuť se učit novým věcem,
docházka.

Nabízíme:
zaškolení na pracovní pozici,
možnost profesního růstu.

Náplň práce:
kontrola počtu kusů dílů,
čištění a odmašťování ploch před lakováním,
maskování dílů, krytí závitů, navěšování dílů na pojízdný dopravník,
svěšování dílů z pojízdného dopravníku, odmaskování, sundání krycích komponentů,
uložení zboží na paletu.

Benefity: Přesčasy po domluvě, příspěvek na sportovní a kulturní aktivity, firemní akce.

Nástup možný ihned.

již byla obsazena."

ID nabídky:  455183360