Agentka.cz České Budějovice  Telefonista/ka pro komunikaci s obchodními partnery

Telefonista/ka pro komunikaci s obchodními partnery

20.12.2018

Společnost Loxone s.r.o. hledá nové zaměstnance na pozici Telefonista/ka pro komunikaci s obchodními partnery v lokalitě České Budějovice.

Zaměstnavatel Loxone s.r.o.
Adresa pracoviště U Staré trati 1775
370 11 České Budějovice
GEO: 48.9937265, 14.4565144
Úvazek jednosměnný provoz
Plat 30 000 Kč
Nabízený plat je pro profesi telefonista podprůměrný
Vzdělání ÚSO (vyučení s maturitou)

Prodávej elektrikářům příležitost století a měň jim byznys k nepoznání: Staň se členem sales týmu Loxone. Naší misí je šířit Real Smart Home s pomocí instalačních partnerů a šetřit lidem čas na život.
Náplň práce: telefonická akvizice nových instalačních partnerů; průběžná péče o stávající partnery; dosahování konkrétních prodejních cílů; správa dat prostřednictvím systému CRM
Požadujeme: zkušenosti s prodejem nebo jinou pozicí orientovanou na zákazníka (catering, hotelnictví, ...); anglický či německý jazyk na komunikační úrovni; vyjednávací dovednosti a schopnost vcítit se do zákazníka; sebevědomí a týmového ducha; nadšení pro téma moderního bydlení
Nabízíme: plat od 30 000, plný úvazek na dobu neurčitou; hodinové pauzy na oběd, vlastní kavárnu a bar; legendární teambuildingy, zaměstnanecké slevy; možnost měnit lidem životy
Životopis a odpověď na otázku "Proč Loxone a proč právě ty?" pošli na prace@loxone.cz.

již byla obsazena."

ID nabídky:  455405824