Shade

Agentka.cz Ostrava  Administrativní pracovník/ce OZP/OZZ

Administrativní pracovník/ce OZP/OZZ

07.08.2019

Společnost ASTRAFOOD s.r.o. hledá nové zaměstnance na pozici Administrativní pracovník/ce OZP/OZZ v lokalitě Ostrava.

Zaměstnavatel ASTRAFOOD s.r.o.
Adresa pracoviště Přívozská 1135
702 00 Ostrava
GEO: 49.8399003, 18.288103
Úvazek jednosměnný provoz
Plat 8 500 až 11 000 Kč
Nabízený plat je pro profesi administrativní pracovník podprůměrný
Vzdělání ÚSO (vyučení s maturitou)

Další informace

OZP/OZZ
Místo výkonu práce: Ostrava
Kontakt, emailem

úvazek: 20-25hod./týden

pracovní doba: 10,00-14,00hod /15,00hod.

Mzda: 8.500-11.000Kč (dle úvazku)

náplň práce: příjem objednávek od zákazníků, komunikace s dodavateli

požadavky: práce s PC (excel, word, internet), angličtina, kominikativnost

již byla obsazena."

ID nabídky:  455479552

Další nabídky práce společnosti ASTRAFOOD s.r.o.

Další nabídky práce v lokalitě Ostrava »