Shade

Agentka.cz Červený Kostelec  Manažer / manažerka marketingu

Manažer / manažerka marketingu

30.06.2019

Společnost EURONA s.r.o. hledá nové zaměstnance na pozici Manažer / manažerka marketingu v lokalitě Červený Kostelec.

Zaměstnavatel EURONA s.r.o.
Adresa pracoviště  261
549 41 Červený Kostelec
GEO: 50.479716, 16.086826
Úvazek pružná pracovní doba
Plat 50 000 Kč
Nabízený plat je pro profesi marketingu nadprůměrný
Vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Požadujeme Práce s PC

Společnost Eurona s.r.o., výrobce české, ekologicky šetrné bytové a tělové kosmetiky, hledá do svého týmu nového kolegu/novou kolegyni na pozici "Manažer marketingu".
Pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení na dobu neurčitou. Nástup možný ihned.

Náplň práce: zodpovědnost za řízení a plánování marketingových aktivit ve společnosti; rozvoj marketingové strategie; spolupráce na vizuální a obsahové tvorbě propagačních materiálů; spolupráce s vývojovým oddělením; vedení menšího týmu pracovníků; marketingové průzkumy a analýzy, marketingové kampaně, komunikace s médii.

Požadavky: VŠ, SŠ se zaměřením na marketing; výborné organizační a komunikační schopnosti; praxe na obdobné pozici podmínkou, zkušenost s vedením týmu; výborná znalost práce na PC (Word, Excel), iniciativní přístup k vykonávané pozici; ochota se sebevzdělávat a seberealizovat; AJ výhodou.

Zaměstnanecké výhody: práce v kolektivu v rychle se rozvíjející společnosti, motivační finanční ohodnocení, příspěvek na stravování, motivační benefity.

Kontakt zasláním životopisu na e-mail: personalni@eurona.cz

již byla obsazena."

ID nabídky:  455632896