Agentka.cz Pardubice  Obchodní zástupce/zástupkyně - prodej zemědělských strojů

Obchodní zástupce/zástupkyně - prodej zemědělských strojů

22.12.2018

Pracovní agentura AgroKonzulta Žamberk spol. s r.o. hledá pro svého klienta kandidáty na pozici Obchodní zástupce/zástupkyně - prodej zemědělských strojů v lokalitě Pardubice.

Agentura AgroKonzulta Žamberk spol. s r.o.
Další nabídky této agentury »
Adresa Pardubice
GEO: 50.037848, 15.7808343
Úvazek jednosměnný provoz
Plat 30 000 Kč
Nabízený plat je pro profesi obchodní zástupce podprůměrný
Vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Požadujeme Práce s PC - textový editor (Word)
Práce s PC - tabulkový procesor (Excel)
Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Místo výkonu práce: bydliště zaměstnance + konkrétní oblast Královéhradeckého a Pardubického kraje
Směnnost: běžná pracovní doba, 1 směna
Pracovněprávní vztah: plný úvazek na dobu neurčitou (3 měsíce zkušební doba)
Hrubá měsíční mzda: fixní mzda + prémie (předpoklad u dobrého prodejce je 30 000,-Kč a výše)
Nástup: dle dohody
Náplň práce
" Prodej zemědělské techniky
" Aktivní a systematická práce v terénu se zákazníky
" Získávání nových obchodních příležitostí
" Spolupráce s dodavateli
" Předvádění strojů u zákazníků
" Příkladná reprezentace společnosti
Požadujeme
" VŠ/SŠ vzdělání zemědělského/technického směru
" Organizační a obchodní schopnosti
" Schopnost dotahovat obchodní příležitosti a úkoly do zdárného konce
" Časovou flexibilitu, samostatnost, profesionální vystupování
" Aktivní přístup k událostem a změnám na trhu
" Uživatelské ovládání PC a MS Office
" Řidičský průkaz sk. B
" Výhodou praktická znalost problematiky zemědělství
Zaměstnanecké výhody:
" Odpovídající platové podmínky
" Příjemné pracovní prostředí v ryze české společnosti
" Služební vůz i k soukromým účelům
" Mobilní telefon a notebook
" Příspěvek na stravování
" Možnost příspěvku na životní a penzijní pojištění
Své životopisy a motivační dopisy zasílejte na prace@agrokonzulta.cz.
Do předmětu zprávy uveďte text " Obchodní zástupce - prodej zemědělských strojů".

již byla obsazena."

ID nabídky:  455731968