Shade

Agentka.cz Ústí nad Labem  Vedoucí výroby

Vedoucí výroby

13.02.2019

Společnost NORTH VIDEO s.r.o. hledá nové zaměstnance na pozici Vedoucí výroby v lokalitě Ústí nad Labem.

Zaměstnavatel NORTH VIDEO s.r.o.
Adresa pracoviště Mezní 3430
400 11 Ústí nad Labem
GEO: 50.681552, 14.03487
Úvazek dvousměnný provoz
Plat 21 900 až 40 000 Kč
Nabízený plat je pro profesi vedoucí podprůměrný
Vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Požadujeme Angličtina - Aktivní
Práce s PC

Místo výkonu práce: Mezní č.p. 3430/3a, Severní Terasa, Ústí nad Labem.
Náplň práce: koordinace směnného provozu výroby a balení., zajištění logistiky servisu strojů a plánování výroby.
Požadujeme: SŠ nebo VŠ technického zaměření, schopnost řešit vzniklé problémy, znalost práce na PC (MS Office), znalost AJ.
Nabízíme: mzdu 21 900 - 40 000,- Kč., možné i pro OZP.
Kontakt: hlásit se osobně od 08:00 do 15:00 hod., životopis s sebou.

již byla obsazena."

ID nabídky:  455799808

Další nabídky práce společnosti NORTH VIDEO s.r.o.