Moment ...

Agentka doporučuje

Cílené kampaně
pro zaměstnavatele
celá Česká republika

Obchodní zástupce
Zdeněk Stach - Praha 9


Koordinátor překladatelských projektů s němčinou b2

06.01.2019

Společnost ZELENKA Czech Republic s.r.o. hledá nové zaměstnance na pozici Koordinátor překladatelských projektů s němčinou b2 v lokalitě Zlín.

Zaměstnavatel ZELENKA Czech Republic s.r.o.
Adresa pracoviště Kvítková 4703
760 01 Zlín
Zobrazit na mapě »
GEO: 49.227048, 17.671872
Úvazek jednosměnný provoz
Plat 20 000 až 25 000 Kč
Nabízený plat je průměrný
Vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Další informace
Jako KOORDINÁTOR PŘEKLADATELSKÝCH PROJEKTŮ povedeš zakázky pro německé zákazníky, kteří jsou špičkami ve svém oboru. Staneš se spolehlivým prostředníkem mezi nimi a našimi překladateli a každou zakázku dotáhneš do úspěšného konce.
JAK BUDE VYPADAT TVŮJ DEN:
Jakmile ti od zákazníka dorazí poptávka překladu, nachystáš cenovou nabídku. Po potvrzení objednávky zvolíš ideální řešení, vybereš vhodné překladatele a dohlédneš na včasné odevzdání překladu. Očekávej, že v průběhu zpracování zakázky budou mít zákazníci nebo překladatelé nejrůznější otázky, které jim pomůžeš vyřešit.
Komunikace s překladateli a zákazníky probíhá nejčastěji přes e-maily, telefonovat budeš jen výjimečně. Čeká tě také práce v našem informačním systému a v překladatelských programech. A budeš spolupracovat i s obchodním týmem, který ti bude vždy nablízku.
Každopádně počítej s tím, že tě pořádně zaškolíme a kdykoliv ti pomůžeme. Práce u nás není málo, ale jsme tu jeden pro druhého. A pokud ti to půjde od ruky, dostaneš se i k práci na prestižních zakázkách pro naše největší zákazníky.
PROČ SE TI U NÁS BUDE LÍBIT?
Nejsme ani tak "pracovní kolektiv" jako spíš parta kamarádů, která míří ke společnému cíli - dobře odvedené práci. Ať už se budeš bavit s kýmkoliv v agentuře, vždycky ti budou naslouchat, pomáhat a probírat tvé nápady. Firemní kulturu totiž máme postavenou na otevřené komunikaci, vzájemné důvěře, podpoře a humoru (toho si u nás užiješ habaděj).
PRO TUTO PRÁCI POTŘEBUJEŠ:
Mít už něco za sebou (práce, brigáda, vlastní projekty). Němčinu minimálně na úrovni B2. Angličtinu na komunikativní úrovni (e-mailová komunikace s překladateli). Umět si organizovat práci a stanovit priority. Energii a chuť pořádně zamakat a přitom neztrácet dobrou náladu. Kladný vztah k práci na PC. Umět se problémům postavit čelem a vyřešit je. Zachovat chladnou hlavu i v náročných situacích.
NABÍDNEME TI:
Práci v centru Zlína. Důkladné zaškolení - nenecháme tě v tom plavat. Jasná pravidla a procesy. Podporu kolegů z nejužšího týmu i celé agentury. Provize, stravenky, kurzy cizího jazyka a netradiční teambuildingy. Spolupráci se zákazníky, kteří jsou špičkami ve svých oborech. Smlouvu na HPP - počítáme s tebou dlouhodobě.
Nástup: ideálně leden/únor 2019, případně dohodou.
POZNEJ NÁS NA WEBU: https://www.zelenka.cz/jobs/koordinator-prekladatelskych-projektu-s-nemcinou-b2-centrum-zlina-dukladne-zaskoleni
Výhody: provize, stravenky, kurzy cizího jazyka a parádní teambuildingy.

"Tato nabídka
již byla obsazena."


ID nabídky:  456688128

Adresa nabídky: http://www.agentka.cz/cz/nabidka/456688128

Otevřít nabídku v samostatném okně

Další nabídky práce společnosti ZELENKA Czech Republic s.r.o.

Zdroj:  Úřad práce