Shade

Agentka.cz Jičín  Psycholog/psycholožka pro rodiny s dětmi

Psycholog/psycholožka pro rodiny s dětmi

11.01.2019

Společnost Oblastní charita Jičín hledá nové zaměstnance na pozici Psycholog/psycholožka pro rodiny s dětmi v lokalitě Jičín.

Zaměstnavatel Oblastní charita Jičín
Adresa pracoviště Vrchlického 824
506 01 Jičín
GEO: 50.4357073, 15.3610116
Úvazek jednosměnný provoz
Plat 28 000 až 30 000 Kč
Nabízený plat je pro profesi psycholožka podprůměrný
Vzdělání Vysokoškolské

Další informace

PSYCHOLOG/PSYCHOLOŽKA PRO RODINY S DĚTMI
Požadujeme po Vás:
Zaslání profesního životopisu a motivačního dopisu na e-mail: vedouci.sasanka@charitajicin.cz
Požadujeme řádné ukončení jednooborové psychologie NEBO magisterského programu s humanitním zaměřením a současně s absolvovaným psychoterapeutickým výcvikem v metodách manželského poradenství a psychoterapie v rozsahu min. 400 hodin NEBO obdobného dlouhodobého psychoterapeutického výcviku akreditovaného ve zdravotnictví.
Požadujeme velkou schopnost samostatné práce a ochotu učit se novým věcem a dále se vzdělávat.

Náplň práce:
Řešení vztahových problémů v rodině s dětmi, práce s rodinným systémem. Vše v režimu sociálně aktivizační služby pro rodiny s dětmi (motivovaný klient), ale také v režimu pověření k sociálně právní ochrany dítěte (nemotivovaný klient) V tomto režimu máme nastavenu spolupráci s příslušným orgánem sociálně právní ochrany dítěte při MěÚ.

Co nabízíme:
- Smlouvu na dobu určitou po dobu jednoho roku s možností prodloužení
- Služební telefon
- Možnost dalšího vzdělávání
- Možnost podílet se na rozvoji služby
- Dovolenou v délce 5 týdnů
- Sick day´s
- Dobře nastavenou spolupráci s úsekem sociálně právní ochrany dětí při MěÚ Jičín
- Spolupráci s našimi kolegy: psycholožka a terapeuti.
- Supervizi

již byla obsazena."

ID nabídky:  457562112