Shade

Agentka.cz České Budějovice  Účetní

Účetní

16.01.2019

Společnost XANADU, a.s. hledá nové zaměstnance na pozici Účetní v lokalitě České Budějovice.

Zaměstnavatel XANADU, a.s.
Adresa pracoviště Chelčického 95
370 01 České Budějovice
GEO: 48.9755551, 14.4862101
Úvazek jednosměnný provoz
Plat 24 000 Kč
Nabízený plat je pro profesi účetní podprůměrný
Vzdělání ÚSO (vyučení s maturitou)

Další informace

Požadujeme:
- min. SŠ vzdělání nejlépe ekonomického směru
- praxi na pozici finanční účetní/ho nejméně 2 roky
- znalost podvojného účetnictví, internetového bankovnictví
- znalost daňové oblasti (DPH)
- schopnost samostatného, přesného a zodpovědného zpracování svěřených úkolů, flexibilitu
- dobrá znalost práce na PC (MS Word, Excel)
Pracovní náplň :
- samostatné zpracování účetních dat
- odpovědnost za správné vedení účetnictví
- kontrola zpracování účetních operací
- spolupráce při přípravě účetních závěrek
- příprava dílčích podkladů pro audit
Zaměstnanecké výhody: stravenky, příspěvek na penzijní připojištění, 25 dnů dovolené
Zaměstnavatel si přeje být kontaktován telefonicky v době od 8:00 do 16:00 hod., nebo e-mailem

již byla obsazena."

ID nabídky:  458297088