Shade

Agentka.cz Ostrava  CNC frézař/ka

CNC frézař/ka

19.01.2019

Společnost Ostravské opravny a strojírny, s.r.o. hledá nové zaměstnance na pozici CNC frézař/ka v lokalitě Ostrava.

Zaměstnavatel Ostravské opravny a strojírny, s.r.o.
Adresa pracoviště Na Valše 237
702 00 Ostrava
GEO: 49.855611, 18.270309
Úvazek jednosměnný provoz
Plat 25 000 až 28 000 Kč
Nabízený plat je pro profesi frézař podprůměrný
Vzdělání Střední odborné (vyučen)

Další informace

Místo výkonu práce: Na Valše 237/21, Ostrava - Přívoz

Kontakt: emailem

Ostravské opravny a strojírny jsou největší opravnou železničních kolejových vozidel v České republice s dlouholetou tradicí, sahající až do roku 1847.

Náplň práce:
- obsluha CNC frézy a obráběcích strojů:
- upnutí obráběného kusu, příprava a spouštění programu
- úprava programu dle potřeby
- volba řezných podmínek a nástrojů pro obrábění
- kontrola výrobků-měření obráběného kusu a korekce opracování

Požadavky:
- minimálně 1 rok praxe na CNC frézce
- schopnost samostatně upravovat programy a korekce nástrojů /Heidenhain/
- schopnost pracovat v kusové výrobě
- znalost nástrojů a materiálů
- schopnost číst technické výkresy
- znalost měření a vlastní kontrola odvedené práce

Výhodou bude, pokud budete umět
- praktická znalost dalších programů, např. Sinumeric ...

Benefity:
- platové ohodnocení dle praxe a zkušeností
- roční bonusy 10 000 Kč
- závodní stravování
- zaměstnání v kmenovém stavu
- 5 týdnů dovolené
- práce ve stabilní společnosti - jsme na trhu od roku 1847
- práce na HPP v 1 směnném provozu

již byla obsazena."

ID nabídky:  458702848