Shade

Agentka.cz Hradec Králové  Operátor/-ka

Operátor/-ka

06.05.2019

Společnost ANOCOTE LIMITED, Czech Republic branch, organizační složka hledá nové zaměstnance na pozici Operátor/-ka v lokalitě Hradec Králové.

Zaměstnavatel ANOCOTE LIMITED, Czech Republic branch, organizační složka
Adresa pracoviště  626
503 01 Hradec Králové
GEO: 50.211068, 15.828766
Úvazek třísměnný provoz
Plat 20 000 až 30 000 Kč
Nabízený plat je pro profesi operátor podprůměrný
Vzdělání Základní + praktická škola

Další informace

OPERÁTOR/-KA
- PP na dobu neurčitou, nástup dle dohody, 3 směny
- Požadujeme: min. ZŠ, spolehlivost, samostatnost a časovou flexibilitu
- Náplň práce: obsluha výrobních linek (průmyslové pozinkování dílů s nanášením závitového jištění)
- Nabízíme: příspěvek na stravování
- Pozice je vhodná i pro absolventy
- V případě zájmu zasílejte životopisy na email: matouskova@anocote.cz

již byla obsazena."

ID nabídky:  458730752

Další nabídky práce společnosti ANOCOTE LIMITED, Czech Republic branch, organizační složka

Další nabídky práce v lokalitě Hradec Králové »