Shade

Agentka.cz Plzeň  Senior FIN Specialist

Senior FIN Specialist

18.03.2019

Společnost Gemtek.CZ, s.r.o. hledá nové zaměstnance na pozici Senior FIN Specialist v lokalitě Plzeň.

Zaměstnavatel Gemtek.CZ, s.r.o.
Adresa pracoviště Chebská 555
322 00 Plzeň
GEO: 49.7559953, 13.3070796
Úvazek pružná pracovní doba
Plat 28 000 až 36 000 Kč
Nabízený plat je podprůměrný
Vzdělání Bakalářské

Další informace

Hledáme do našeho týmu nového kolegu/novou kolegyni:
Jaká bude Tvá náplň práce?
*kontrola přijatých a vystavených faktur, zadávání dat do systému
*zpracování odchozích plateb a proces s přijatými platbami, zadávání dat do systému
*zodpovědnost za pokladnu, vydávání hotovosti a její evidence
*měsíční reporting a analýza dat
*archivace dokumentů
*objednávání hotelu, zařizování taxi
*plnění ostatních úkolů přidělených vedoucím pracovníkem

Co bys měl/-a mít?
*vysokoškolské vzdělání - alespoň Bc.
*dobrá znalost MS Excel
*znalost angličtiny na středně pokročilé úrovni (slovem i písmem)
*zaměření na detail, logické uvažování, spolehlivost, zodpovědnost, silná osobnost
*zkušenosti v oblasti účetnictví/financí/personalistiky výhodou
*znalost systému Oracle výhodou

Co můžeme nabídnout?
*adekvátní finanční ohodnocení
*uplatnění i prohlubování Tvých zkušeností
*práci v přátelském kolektivu
*zaměstnanecké benefity (5 týdnů dovolené, flexibilní pracovní doba, stravenky po odpracování půl roku, káva/čaj k dispozici na pracovišti, hrazené jazykové kurzy, vánoční firemní večírek)

Životopisy v anglickém jazyce zasílejte na adresu:
ting_yang@gemteks.com.

již byla obsazena."

ID nabídky:  458882048