Shade

Agentka.cz Olomouc  Speciální pedagog

Speciální pedagog

24.01.2019

Společnost Za sklem o.s. hledá nové zaměstnance na pozici Speciální pedagog v lokalitě Olomouc.

Zaměstnavatel Za sklem o.s.
Adresa pracoviště Pod Letištěm 762
779 00 Olomouc
GEO: 49.5928069, 17.2154851
Úvazek jednosměnný provoz
Plat 23 000 Kč
Nabízený plat je pro profesi pedagog podprůměrný
Vzdělání Bakalářské

Další informace

Pracoviště: Pod Letištěm č. p. 762/33, Olomouc
Náplň práce: přímá práce s osobami s PAS v individuální a skupinové práci
Požadavky: splnění podmínek paragrafu18 zákona č.563/2004 sb., o pedagogických pracovnících…,
ukončené vysokoškolské vzdělání v oboru soc. práce, dobré komunikační a organizační schopnosti, smysl pro odpovědnost, samostatnost a pečlivost.
Zam. výhody: Možnosti dalšího vzdělávání, 25 dní řádné dovolené.
Kontakt je možný POUZE telefonicky nebo emailem.

již byla obsazena."

ID nabídky:  459492864