Agentka.cz Ústí nad Labem  Strojní zámečník ( svářeč, mechanik )

Strojní zámečník ( svářeč, mechanik )

24.05.2019

Společnost GRIMAX s.r.o. hledá nové zaměstnance na pozici Strojní zámečník ( svářeč, mechanik ) v lokalitě Ústí nad Labem.

Zaměstnavatel GRIMAX s.r.o.
Adresa pracoviště Božtěšická 144
400 01 Ústí nad Labem
GEO: 50.6823569, 14.0137273
Úvazek jednosměnný provoz
Plat 25 000 Kč
Nabízený plat je pro profesi zámečník podprůměrný
Vzdělání ÚSO (vyučení s maturitou)
Požadujeme Zkoušky svařování
Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Další informace

Místo výkonu práce: Trmice.
Pracovní náplň:
Zakázková výroba strojních zařízení dle výkresové dokumentace nebo vzorových kusů. Výroba, montáž, oprava ocelových konstrukcí, potrubních částí apod. Zodpovědné a spolehlivé řešení problémů, závad na částech technologie pro zpracování odpadů. Demontážní a montážní práce jednotlivých strojů a zařízení. Navrhování a realizace pracovních postupů (řešení) v souladu se zásadami BOZP.
Požadavky:
- Vzdělání nebo praxe v oboru strojním
- Čtení ve výkresové dokumentaci
- Svářečský průkaz MMA (obalená elektroda), svařování a řezání plamenem, TIG, MAG (CO2), řezání plazmou
- Jeřábnické, vazačské zkoušky výhodou
- Průkaz VZV výhodou
- Práce ve výškách výhodou
- Řidičský průkaz skupiny B
- Samostatnost, zodpovědnost a spolehlivost
Nabízíme:
* Motivující platové ohodnocení
* Zázemí stabilní společnosti s dlouholetou tradicí
* Odborné zaškolení
* Každoroční odměny
* Zázemí nových dílen
* Příspěvek na zvyšování odbornosti (svářečské průkazy, vazačské zkoušky atd.)

Kontakt: telefonicky si sjednat osobní jednání.

již byla obsazena."

ID nabídky:  459748864