Shade

Agentka.cz Dolany  Zdravotní sestra

Zdravotní sestra

07.02.2019

Společnost Lindcare CZ sro hledá nové zaměstnance na pozici Zdravotní sestra v lokalitě Dolany.

Zaměstnavatel Lindcare CZ sro
Adresa pracoviště  475
783 16 Dolany
GEO: 49.6498731, 17.3224082
Úvazek pružná pracovní doba
Plat 15 000 až 35 000 Kč
Nabízený plat je pro profesi zdravotní sestra průměrný
Vzdělání ÚSV

Místo výkonu práce: Dolany č.p. 475, celá ČR. Doba určitá 1 rok.
Požadavky: ŘP, samostatnost, komunikativnost, chuť pracovat a učit se novým věcem.
Náplň práce: návštěvy nemocnic (ARO, ORL), předvádění zdravotních pomůcek (kanyly).
Zam. výhody: Auto, mobil, telefon, PC.
Kontakt je možný POUZE e-mailem a telefonicky.

již byla obsazena."

ID nabídky:  461937664

Další nabídky práce společnosti Lindcare CZ sro

Další nabídky práce v lokalitě Dolany »