Shade

Agentka.cz Hranice  Manažer/ka úklidu

Manažer/ka úklidu

09.02.2019

Společnost HB group s.r.o. hledá nové zaměstnance na pozici Manažer/ka úklidu v lokalitě Hranice.

Zaměstnavatel HB group s.r.o.
Adresa pracoviště Skalní 1088
753 01 Hranice
GEO: 49.549828, 17.741613
Úvazek jednosměnný provoz
Plat 20 000 Kč
Nabízený plat je pro profesi manažer podprůměrný
Vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Požadujeme Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Další informace

Náplň práce:
Manažer má na starosti zaměstnance na daných objektech a zodpovídá za jejich pracovní výsledky. Zajišťuje chod činností a vyřizuje veškeré potřebné požadavky související s danou činností.

Požadujeme:
organizační a komunikační schopnosti; řidičský průkaz sk.B, komunikativnost a flexibilitu.

Nabízíme:
odměny

Zájemci se mohou hlásit:
- zasláním živitopisu (CV) na e-mail: office@hb-group.cz;
- telefonicky (08,00 - 15,00hod.) na čísle 724 235 476 - paní Renata Chytilová

již byla obsazena."

ID nabídky:  462290432