Shade

Agentka.cz Hradec Králové  Sanitář/-ka

Sanitář/-ka

13.02.2019

Společnost PRVNÍ PRIVÁTNÍ CHIRURGICKÉ CENTRUM, spol. s r.o. hledá nové zaměstnance na pozici Sanitář/-ka v lokalitě Hradec Králové.

Zaměstnavatel PRVNÍ PRIVÁTNÍ CHIRURGICKÉ CENTRUM, spol. s r.o.
Adresa pracoviště Labská kotlina 1220
500 02 Hradec Králové
GEO: 50.2043153, 15.8230729
Úvazek dvousměnný provoz
Plat 27 300 Kč
Nabízený plat je pro profesi sanitář průměrný
Vzdělání Střední odborné (vyučen)

Další informace

SANITÁŘ/-KA
- PP na dobu určitou 1 roku, poté na dobu neurčitou, nástup možný ihned
- Náplň práce: práce na lůžkovém oddělení, operačních sálech a ostatních provozech zdravotnického zařízení
- Požadujeme: ŘP sk. B, sanitářský kurz výhodou
- Nabízíme: 1/2 třináctého platu dle hospodaření společnosti, dotaci na stravu, prémie, příplatky dle ZP, 5 týdnů dovolené
- V případě zájmu nás kontaktujte e-mailem, kontaktní osoba: Doubek Jindřich, e-mail: jindrich.doubek@sanus.cz (zašlete životopis), příp. odevzdejte v obálce na recepci, a to do 20.2.2019

již byla obsazena."

ID nabídky:  462819584