Shade

Agentka.cz Olomouc  Barman/ka - číšník/servírka

Barman/ka - číšník/servírka

16.02.2019

Společnost ENDL + K a.s. hledá nové zaměstnance na pozici Barman/ka - číšník/servírka v lokalitě Olomouc.

Zaměstnavatel ENDL + K a.s.
Adresa pracoviště Ostravská 975
779 00 Olomouc
GEO: 49.5898199, 17.2868705
Úvazek dvousměnný provoz
Plat 24 000 až 30 000 Kč
Nabízený plat je pro profesi servírka podprůměrný
Vzdělání Nižší střední odborné

Další informace

Pracoviště: Ostravská č.p. 975/1 Olomouc - Hodolany.
Náplň práce: obsluha baru, hostů, kteří hrají živou hru nebo poker
Požadavky:
- základní znalost AJ - není podmínkou
- praxe s obsluhou baru - není podmínkou, případně zaučíme
- dochvilnost, zodpovědnost a ochotu učit se novým věcem
Nabízíme:
- práci v příjemném luxusním prostředí
- nadstandartní platové ohodnocení
- denní nebo noční směny
Nástup možný ihned
Pracovní doba (od - do): 6:00 - 18:00 nebo 18:00 - 6:00.
Zaměstnanecké výhody:
- možnost využití resortního wellness a každodenní personální strava za zvýhodněnou cenu.
Kontakt možný POUZE emailem nebo telefonicky (9:00 - 18:00).

již byla obsazena."

ID nabídky:  463375360