Shade

Agentka.cz Praha  Architekt

Architekt

28.02.2019

Společnost Masák & Partner, s.r.o. hledá nové zaměstnance na pozici Architekt v lokalitě Praha.

Zaměstnavatel Masák & Partner, s.r.o.
Adresa pracoviště Gogolova 228
118 00 Praha
GEO: 50.0950438, 14.4096617
Úvazek pružná pracovní doba
Plat 15 000 až 35 000 Kč
Nabízený plat je pro profesi architekt podprůměrný
Vzdělání Vysokoškolské

Další informace

místo výkonu práce: Gogolova č.p. 228/8, Hradčany,
118 00 Praha 011
kontakt: Barošová Aneta, e-mail: barosova@masak-partner.com

Náplň práce:
- zpracování stavební části projektové dokumentace všech fází, včetně autorského dozoru
- týmová práce pod vedením zkušených kolegů
Požadujeme:
- samostatnost
- týmová spolupráce
- znalost práce v ArchiCADu
- praxe v oboru výhodou (není podmínkou)

již byla obsazena."

ID nabídky:  465381120

Další nabídky práce společnosti Masák & Partner, s.r.o.