Moment ...

Agentka doporučuje

Cílené kampaně
pro zaměstnavatele
celá Česká republika

Obchodní zástupce
Zdeněk Stach - Praha 9

Firma czeska ogłasza nabór dla pań i panów do pracy w Czechach- Liberec

14.03.2019

Pracovní agentura Grafton Recruitment s.r.o. hledá pro svého klienta kandidáty na pozici Firma czeska ogłasza nabór dla pań i panów do pracy w Czechach- Liberec v lokalitě Liberec.

Agentura Grafton Recruitment s.r.o.
Další nabídky této agentury »
Adresa Liberec
Zobrazit na mapě »
GEO: 50.7670199, 15.0561346
Úvazek plný
Plat 23 000 až 25 000 Kč
Nabízený plat je podprůměrný
Vzdělání Základní

Další informace
Szukamy osoby z doświadczeniem jako pracownik linii produkcyjnej, operator produkcji i pracownik montażowni. Oferujemy prace w systemie III zmianowym po 8 h lub 12h
Przyłącz się a zarób około 3200 zł/netto!
Praca dla panów pań oraz absolwentów.
Opis stanowiska:
Montaż klimatyzacji do samochodów.
Praca manualna
Możliwość nadgodzin oraz pracy o weekendu.

Oferujemy:
- Premie 300 CZK (500 zł)
- Sezonowy bonus ( przepracowane 4 soboty w miesiącu – 8000CZK ( 1333 zł )
- Dofinansowanie na dojazdy – 2500 CZK (416 zł)
- Dodatkowe wynagrodzenie przy jubileuszowych rocznic
- Możliwość pożyczki firmowej
- Rehabilitacje, lekarz firmowy
- Obiady na stołówce

Oferta skierowana jest tylko z możliwością dojazdów transportem publicznym z miejscowości: Bogatynia, Zgorzelec Lesna, Mirsk / bądź własnym.
z niedalekich okolic.

"Tato nabídka
již byla obsazena."

ID nabídky:  467611648

Adresa nabídky: http://www.agentka.cz/cz/nabidka/467611648

Otevřít nabídku v samostatném okně