Agentka.cz  Pevnostní analytik - výpočtář | až 60 000Kč fix!

Pevnostní analytik - výpočtář | až 60 000Kč fix!

15.03.2019

Pracovní agentura Grafton Recruitment s.r.o. hledá pro svého klienta kandidáty na pozici Pevnostní analytik - výpočtář | až 60 000Kč fix! v lokalitě .

Agentura Grafton Recruitment s.r.o.
Další nabídky této agentury »
Adresa
GEO: 49.8782223, 14.9362955
Úvazek plný
Plat 45 000 až 60 000 Kč
Nabízený plat je pro profesi analytik nadprůměrný
Vzdělání Vysokoškolské
Požadujeme Angličtina - A2 - mírně pokročilý
Angličtina - B1 - středně pokročilý

Jste zapálený do automobilového průmyslu, máte zkušenost s analýzou konečných prvků (FEA) a nedělá Vám problém komunikovat v angličtině?

Pojďte pracovat do týmu asi 7 lidí a získejte možnost pracovat na unikátních mezinárodních projektech, kde budete spolupracovat se zahraničními týmy a podílet se na vývoji,

Náplň práce:

- Návrhy úprav konstrukce
- Komunikace s vývojovými inženýry projektu
- Občasné cesty do USA

- 25 dní dovolené
- Roční bonus minimálně 15 % (může být i více)
- Flexibilní pracovní doba (nutné je být v práci od 9 do 14 - hodinový fond si je nutné samozřejmě pohlídat a když probíhají časové náročné testy, tak ty časy jsou různé - na všem se dá ale ve firmě domluvit)
- Závodní stravování (výběr ze 6 druhů dotovaných jídel - oběd průměrně za 35,- Kč)
- Příspěvek na penzijní připojištění (3 % z hrubé mzdy)
- Příspěvek na dopravu
- Jazykové kurzy

ID nabídky:  467799808